SultanCola on YouTube
Hakimizda Hava
 

Hakımızda


SULTAN DRINKS EKİBİ
Sultan Drinks ekibi geleneksel ve modern tıp, mikrobiyoloji, ekonomi ve meşrubat geliştirme alanında bireysel nitelikli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu deneyimler yalnızca karşılıklı danışmayla tamamen ön plana çıkıp  bizim ilk ürünümüz olan Sultan Cola, daha sonra Sultan Cola DE-LIGHT ve Sultan POWER DRINK olarak ortaya çıktı.
Merkezimiz ve ortaklarımızın ürün geliştirme ve üretim merkezi, çok üstün ve kaliteli içecek üreticileriyle tanınan bir ülke olan Avusturya'da yer almaktadır.
Ortaklarımız, başarılı, ünlü ve sahalarında çok ödüllü Alkolsüz Meşrubat geliştiren ve üretim yapan, yerli şirketleridir.

FİKİR VE MOTİVASYON
"Sultan Drinks" meşrubat fikri üç kaynağa isnatinaden bir sentezi olarak ortaya çıkmıştır

1. Çörekotu - doğanın bir mucizesidir.
Ekibimiz uzun yıllardır geleneksel çörekotu tariflerini ve yanı sıra binlerce yıldır bu bitki hakkanda yapılan bilimsel kaynakları araştırmaktadır. Bunun icindirki her içeceğimizde Çörek Otu extraktı kullanmaktayız

2. Helal ürünler pazarı
Helal Gıda ürünleri sektöründe özellikle içecekler açısından piyasa boşluğu olduğu bilinmektedir. Birçok içecek alkol izleri ve hayvan kökenli maddeler içerir. Bu birçok dindar (Müslümanlar Yahudiler... ), etik (vejetaryen) tüketiciler ve sağlık nedenlerden dolayı kabul edilmez. Sultan Drinks (Sultan-içecekleri) herhangi bir hayvan kökenli ve alkol madde içermeyen helal sertifikalıdır ve yanı sıra vejetaryen ürünler olarak karakterize edilebilir. Sultan Cola ve Sultan Cola DE-LIGHT ayrıca vegan ürünler gurubuna dahildir.

3. Doğanın ve  doğal faydalarının ihmali yaşamın her alanında karşılaştığımız bir gerçektir. Sloganımız "Doğaya doğru atılan her geri adım, iyi bir geleceğe doğru atılmış bir adımdır."
ÜRÜN GELİŞTİRME

2013 yılının başında ilk taslak "Sultan-Cola" için yapılmış ve peşindeki 6 ay içinde tat ve kompozisyon tarifi geliştirerek tamamladı.
Müşterilerimizce iyi kabul edilmiş tat ve orijinal tarifine rağmen, Sultan Cola'nın tariflerini yeni meşrubat gelişimine paralel olarak devam etmekteyiz. Çabalarımız 2014 yılının sonunda düşük kalorili, doğal tatlandırıcılı "Sultan Cola DE-LIGHT" versiyonunun  üretimiyle sonuçlandı.
Gine bir yıl sonra 2015 yılı sonunda yoğun araştırma ve geliştirme çalışmalarında, tadı ve bileşiminde eşsiz bir içecek üretmeyi başardık, ve ona  “Sultan POWER DRINK” isim verdik.

Ürünlerimizin mükemmel tadı benzersiz tasarımı ve ayrıntılı bir piyasa analizi Avusturya, Avrupa ve diğer kıtalarda hızla genişlemiştir (yetkili satış listesine bakınız). Dünyanın dört bir yanından talepler gelmekte ve sürekli güncellenmektedir.

 
Sira
Eure Meinung ist uns wichtig

Fikriniz bizim için önemlidir!

Öneri, şikayet ve övgü memnuniyetle kabul edilir.

Mesaj Yaz
Sultan-Drinks

© Sultan Drinks
Tümhakları saklıdır.

Kurumsal

Konular?
+43 (0)660 740 59 01
info@sultan-drinks.com

Fikriniz bizimiçin önemlidir!

Öneri, şikayetveövgümemnuniyetlekabul edilir.

Lütfen aşağıdaki boşluğa "delight" yazınız.
(spam koruması) *